ליטוש מרצפות

 

ליטוש בלטות

האם הרצפות שלכם נראות משעממות וחסרות חיים?
נמאס לכם לנקות ולתחזק אותם כל הזמן? אם כן, ייתכן שהגיע הזמן לשקול ליטוש בלטות וחידוש הרצפות. לא רק שזה ישפר את מראה הרצפות שלכם, אלא גם יגדיל את עמידותן ואת תוחלת החיים שלהן תוך הפחתת עלויות התחזוקה. חברתנו עוז ליטוש מתמחים בליטוש בלטות ישנות של פעם או בכינוי שלהם "טרצו"

יתרונות הליטוש בלטות באבן יהלום

ליטוש בלטות באבן יהלום הרצפות שלכם יכולים לספק יתרונות רבים, מה שהופך אותם להשקעה כדאית. בראש ובראשונה, ליטוש הריצוף ישפרו את מראה הרצפות שלכם. עם הזמן, רצפות יכולות להיות משעממות ושרוטות, מה שגורם להן להיראות מכוערות. ליטוש יהלום יסירו שריטות ויעניקו לרצפות שלכם מראה חדש ומבריק.

בנוסף לשיפור המראה, ליטוש והבלטה גם יגבירו את העמידות ואורך החיים של הרצפות שלכם. על ידי הסרת שריטות והוספת שכבת הגנה, הרצפות שלכם יהיו פחות רגישות לנזק מתנועה רגלית, שפיכת נוזלים ובלאי אחר. כתוצאה מכך, תוכלו ליהנות מהרצפות שלכם למשך זמן רב יותר מבלי שתצטרכו להחליף אותן.

לבסוף, ליטוש הרצפה שלכם יכולים גם להפחית את עלויות התחזוקה. על ידי הוספת שכבת הגנה, הרצפות שלכם יהיו קלות יותר לניקוי ותחזוקה, מה שיפחית את הצורך בניקוי וליטוש תכופים. כתוצאה מכך, תחסוך זמן וכסף בטווח הארוך.

חידוש מרצפות בעזרת ליטוש יהלום

חידוש הרצפות שלכם עשוי להיראות כמו משימה מרתיעה, אך בעזרת חברת ליטוש מקצועית, ניתן לעשות זאת במהירות וביעילות. הנה מדריך שלב אחר שלב לחידוש הרצפות שלכם:

הכנה: השלב הראשון בחידוש הרצפות הוא הכנת השטח. זה כרוך בהסרת כל הרהיטים והפסולת מהחדר. זה יבטיח שתהליך הליטוש וההבלטה יהיה יעיל ככל האפשר.

ניקוי עמוק: ברגע שהאזור נקי, השלב הבא הוא ניקוי עמוק של הרצפות. זה כרוך בהסרת כל שעווה ישנה ולכלוך הצטברות מן הרצפות. אנו מספקים ליטוש באבן יהלום בציוד חדשני לצד החומרים של המותגים המובילים בעולם

ליטוש: לאחר שיוף הרצפה המראה של המרצפות יראה נקי מבריק וללא כתמים.

לאחר ליטוש הטרצו \ בלטות אנו מבצעים פוליש לרצפה ניתן לבחור שתי רמות גימור
1 מבריק כאן נבצע פוליש קריסטל למראה מבריק
2 סילר מט הנועד לאטום את הרצפה מפני כתמים ושחיקה.

ליטוש בלטות    הריצוף הישן של פעם חזר להיות פופולרי מאוד!

בעשור  האחרון הריצוף של פעם טרצו \ מרצפות סומסום חזרו להיות פופולרים מאוד וזה בגלל
עמידותם מדובר על מרצפות חזקות מאוד ששורדות עשרות שנים לדוגמה: מבנים משנות אה -60 ביפו וחיפה
עד היום מרוצפות בבלטות של פעם פעם בכמה שנים מומלץ לבצע להם ליטוש או פוליש לשימור האבן

להזמנת חידוש מרצפות מקצועי צרו איתנו קשר.

דילוג לתוכן