ליטוש מרצפות
פוליש והברקה לרצפה

פוליש והברקת מרצפות

מעוניינים לקבל הצעות ומידע נוסף אודות פוליש והברקה לרצפה?

במקום להחליף ריצוף ניתן פשוט לבצע פוליש קריסטל המחליק רצפות, מונע סימנים, כתמים ובלאי ומחדש את הרצפות תוך כדי הברקתן כמו חדש

כאשר אנו מתקינים ריצוף חדש בבית אנו נרגשים ומבטיחים לעצמינו לשמור אודות הריצוף ככל שניתן, אך עם הזמן והשנים הריצוף נשחק, מופיעים סימני בלאי, כתמים ולכלוך ומה שהיה חדש נראה עייף ולא מיוחד כבר. בדיוק לשם כך תוכלו לבצע פוליש קריסטל לרצפות ולהפוך כל רצפה ישנה למבריקה, נוצצת וממש כמו חדשה ואין זה משנה אם הנכם מחפשים חברות פוליש במרכז הארץ, צפון או דרום, חברות מקצועיות בתחום נותנות שירותים בכל ערי ישראל.

תפקידו של פוליש קריסטל לרצפות הוא להחליק את הרצפות הבלויות והשחוקות וכן למנוע סימנים על-גבי האריחים. סימנים אלו יכולים להיות סימני גרירת רהיטים, בלאי של שנים או כתמים שונים ומגוונים על הרצפות. היתרון המשמעותי של פוליש קריסטל הינו כי הוא אינו גורם לרצפות להיות חלקות ובכך לא רק מבריק ומחדש את הרצפה אלא גם לא מסכן את העוברים והשבים עליו גם לאחר ביצוע עבודות פוליש קריסטל.

מתי כדאי פוליש והברקה לרצפה

פוליש קריסטל ניתן לבצע בכל זמן שתרצו וכך ניתן גם לבצע פוליש קריסטל באופן תקופתי כמו כל שנה או כל תקופת חגים לתחושה של רצפה מבריקה, נוצצת וחדשה. למי שלא רוצה לטרוח, ניתן לבצע פוליש קריסטל לרצפות כאשר התחושה היא כי הרצפה באמת נראית לא טוב, מלאה כתמים, לכלוך, סדוקה ובלוייה ותהליך זה יחדש את הרצפה ויגן עליו לאורך זמן רב יותר.

כיצד מתבצעת הברקה קריסטלית?

הברקה קריסטלית  מתבצע בשלבים הבאים:

ניקוי יסודי ומקיף של כל הרצפות והבלטות שאותם ברצונכם להבריק בתהליך פוליש קריסטל. ניקוי זה רצוי שייעשה בעזרת מכונה וסקוטש שהינו תעשייתי למניעת שריטות.
החדרה של חומר לתוך המרצפות היוצר את תחושת הברק, החדרה זו נעשית באמצעות מכונת פוליש וצמר מגנזיום וזה גורם לחומר המיוחד לחדור אל עומקן של הרצפות דרך פעולת שפשוף.
התזה של חומר פוליש קריסטל על הרצפה

לאחר ביצוע פוליש קריסטל חשוב מאוד לשמור על הרצפות וזאת ניתן לעשות בשימוש בתכשיר מרוכז אותו ניתן לרכוש בחנויות הנקרא "סנו מגן קריסטל" ותפקידו להגן על הרצפות מספיגה של חומרים וכן מפני שחיקה.

יתרונות פוליש קריסטל

ביצוע פוליש קריסטל מאופיין במספר יתרונות בולטים וביניהם:

לאחר ביצוע פוליש קריסטל לא מופיעים על-גבי האריחים סימני גרירה.
אין סכנת החלקה לאחר ביצוע פוליש קריסטל.
פוליש קריסטל נחשב לחסכוני בחישוב עלות מול תועלת לטווח ארוך.
רצפות אשר עברו תהליך פוליש קריסטל הינן חזקות וכן עמידות בפני לכלוכים שונים ושריטות.
קל מאוד לנקות ולהבריק רצפות אשר עברו פוליש קריסטל בעזרת סמרטוט רטוב בלבד.

מחירים

מחיר פוליש קריסטל משתנה בין החברות השונות כאשר ייתכן וחברות וותיקות, מקצועיות ובעלות המלצות חמות ייגבו סכום גבוה יותר לעומת חברות אחרות, אך באופן כללי עלות ביצוע פוליש קריסטל הינה כ-20-12 ש"ח למ"ר. פוליש קריסטל ניתן לבצע בבתים פרטיים, מוסדות ציבוריים, משרדים, קניונים, שדות תעופה ועוד.

לפרטים נוספים ומקיפים אודות חברות פוליש במרכז, דרום וצפון הארץ, פוליש קריסטל במבצע, פוליש ווקס לרצפה ועוד
צרו איתנו קשר.

דילוג לתוכן