פוליש לדירה

פוליש לדירה ולבית

אם הנכם נמצאים לקראת מעבר דירה בעתיד הקרוב, שיפוץ של הבית או סתם אם חשקתם בשרות  פוליש לדירה
מספר דברים שחשוב שתדעו או שתבדקו לפני שאתם פונים להזמין את השרות:

פוליש לדירה מחברה מקצועית
זהו אחד הפרטים החשובים ביותר שעליכם לבדוק לפני שהנכם מזמינים פוליש לדירה. השוק מוצף כיום בחברות המציעות שרותי ניקיון דירות ושירותי פוליש – ותיקות וצעירות. הנכם עומדים לפני הפקרת ביתכם בידיים זרות שאינכם יודעים מה יחוללו בו, כיצד תראה התוצאה הסופית והאם לא תיווצרנה פגיעות במרצפות או בקרמיקות. לכן, חשוב מאוד לעבוד עם חברה מקצועית
המתמחה בליטוש שיש או פוליש בעלת וותק, ואשר עובדיה בעלי ההכשרה המתאימה והניסיון כדי שתוכלו להיות בטוחים שהרכוש שלכם בידיים טובות.

פוליש לרצפה בדירה

קיימים כיום מאות רבות, ואולי אלפי של תכשירי ניקיון וכלי ניקיון שונים, השונים זה מזה ביעילותם, מחיריהם ואיכותם. בדקו באילו כלים ובאילו חומרים משתמשת החברה לצורך ניקיון דירות או פוליש, האם הם עומדים בתקנים הנדרשים, האם אינם מסוכנים לבריאותכם והאם אינם הורסים את השטחים עליהם הם פועלים. אל תתפתו למחיר זול בלי לבדוק האם מדובר בחומרים איכותיים, שכן, מחיר זול מידי מתבטא פעמים רבות באיכות החומרים.

חברתנו אינה מספקת שרותים זולים מה שיבא לעבודה ירודה!
פוליש לדירה לא מזמינים בכל יום לכן אל תתפשרו!

עוז ליטושים  היא הבחירה הנכונה מעל 25 שנה של ליטושים והברקות
דרכי טיפול לרצפות בחומרים המתאימים + צוות מקצועי יבטיח עבודה מקצועית לאורך שנים.

בקשו המלצות מחברים, שכנים או ידידים כדי למצוא את בעל המקצוע המתאים לכם. אין כמו המלצות שקיבלתם מאנשים המכירים אתכם מקרוב, את צריכים ואת יכולתכם הכלכלית כדי להגיע לנותן השרות הטוב ביותר עבורכם. אל תהססו לשאול: האם הוא עמד בזמנים שהבטיח? האם איכות העבודה ואיכות החומרים היו כפי שהובטחו מלכתחילה? האם לא אירעו נזקים לרצפות, רהיטים או כל דבר אחר ששהה בבית בזמן הניקיון? האם היו מרוצים מהתוצאה הסופית? האם התוצאה נשארה זהה גם לאחר זמן? האם לחברה ניסיון בסוג השרות המדויק אותו הנכם מתכוונים לרכוש? האם המחיר היה ראוי לשרות שניתן? ובעיקר – האם היו חוזרים לקבל שרות מאותו בעל מקצוע? את השאלות הללו, רצוי לשאול גם את נותני השרות עצמם, אולם, משאל זה אינו יכול להוות תחליף לשאילת לקוחות שכבר שכרו אנו נשמח לבצע עבורכם פוליש לדירה או ליטוש מרצפות באיכות למידע נוסף צרו איתנו קשר!

דילוג לתוכן